O mnie - Daily Cleaner - Automatyczny Odkurzacz Robot Sprzątający - Oficjalna Witryna Produktu.

Idź do spisu treści

Menu główne

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Daily Cleaner jestem inteligentnym robotem sprzątającym...

Jeśli męczą Cię codzienne obowiązki, zwłaszcza takie jak odkurzanie, a przebywanie w otoczeniu kurzu i licznych zarazków nie jest Twoją ulubioną rozrywką, bardzo dobrze trafiłeś! Od dzisiaj to ja przejmuję Twoje obowiązki z zakresu odkurzania.

Odkurzam, poleruję, dezynfekuję i eliminuję liczne bakterie, które przebywają w Twoim otoczeniu.

Daily Cleaner
Kiedy pytają mnie… w jaki sposób działam.


Za sprawą innowacyjnego algorytmu, zamontowanego przez moich wynalazców, potrafię dokładnie wymierzyć wielkość pomieszczeń, które sprzątam, jednocześnie odnajdując najbardziej zabrudzone miejsca.
Dzięki trzem obracającym się szczotkom usuwam wszystkie nieczystości.
Dodatkowo dzięki mocy ssącej potrafię zebrać najdrobniejsze odpadki, nawet sierść z dywanów.
W moim standardowym wyposażeniu znajduje się lampa UV, którą eliminuję szkodliwe dla Twojego zdrowia drobnoustroje i bakterie.
Dodatkowo posiadam specjalną ściereczkę z mkrofibry, którą poleruję i zbieram pozostały kurz.

Nie martw się o mnie.


Jestem nieawaryjnym
robotem sprzątającym.

W czasie trwania gwaranacji oraz po jej zakonczeniu
opiekują się mną specjaliści.

Kiedy będziesz miał ze mną problemy,
pomogą Ci wykwalifikowani fachowcy.
serwis.com

Kiedy pytają mnie… dlaczego nazywam się inteligentny, odpowiadam tak:


Posiadam 4 czujniki, za pomocą których ominę każdą przeszkodę. Nie obijam mebli, nie uderzam bezmyślnie głową jak większość konkurencji. Dodatkowo posiadam czujnik wysokości- gdy tylko zbliżam się do skarpy bądź schodów to automatycznie zmieniam kierunek jazdy. Niestety nie posiadam terenowych kół, które umożliwiłyby mi zjazd ze schodów, dlatego w tej kwestii będę musiał poprosić cię o pomoc. Koła mają wystarczające rozmiary do wjazdu i zjazdu z dywanów i innych wzniesień do 4cm. Podczas jednego wyjazdu z mojej bazy, potrafię sprzątnąć około 70m2, jednak nie martw się tym jeśli chcesz sprzątnąć większą powierzchnię! Przecież jestem inteligentny.Gdy tylko odczuję spadek mocy sam znajdę bazę i wrócę na krótki odpoczynek. Gdy tylko poczuję się wystarczająco silny, ruszę do dalszej pracy.To wszystko wykonam sam, bez najmniejszej pomocy z twojej strony!

To nie tylko moja zasługa...


Nieskromnie mówiąc, to wszystko sprawia, że jestem jednym z liderów wśród robotów odkurzających, więc nawet nie masz co porównywać mnie do tanich, chińskich zabawek, które zamiast odkurzać, zamiatają bród pod dywan!

Oczywiście tego sukcesu nie osiągnąłbym sam, a w skład zestawu, oprócz mnie wchodzą:

-Baza tzn. mój dom.

-Wirtualna ściana, która wskazuje mi miejsca, do których nie mogę pojechać.

-Pilot, za pomocą którego nastawisz mnie na konkretną godzinę. Ale to nie wszystko, gdyż możesz mną samodzielnie pokierować i poczuć się jak za kierownicą formuły 1, a w przypadku zakupu robota przez twojego przyjaciela, możemy sobie urządzić małe wyścigi.

-Zasilacz, źródło mojego pokarmu.

-Elementy do czyszczenia moich włosów oraz zapasowy filtr i szczotka boczna.

Możliwości i zastosowania.


  • Inteligencja urządzenia zapewnia nam utrzymanie w czystości różnego typu podłogi: zarówno drewniane, parkiety, glazury, gresy jak i dywany oraz wykładziny.


  • Wyposażenie robota w programator dzienny, pozwala ustalić odpowiedni harmonogram sprzątania, na przykład gdy jesteśmy w pracy, biurze czy na wakacjach- robot sam zacznie cykl odkurzania.


  • Ulepszona szczotka boczna sprawia, że Robot jest jeszcze bardziej efektywny przy czyszczeniu krawędzi i narożników.


  • Automatyczny system przechodzenia z dywanów na podłogę i z powrotem powoduje, że robot nie przerywa swojej pracy.


  • Wykrywanie obszarów o szczególnym poziomie zabrudzenia i poświęcanie im więcej czasu sprawia, że nasze środowisko jest bardziej sterylne.


  • Wbudowany zestaw detektorów i specjalne oprogramowanie pozwala robotowi sprzątającemu na wybieranie jak najbardziej optymalnych dróg w celu najefektywniejszego odkurzania oraz omijanie przeszkód ( krawędzi schodów, krzeseł, stołów oraz innych mebli).


  • Wysokiej jakości akumulator pozwala na odkurzenie do czterech pomieszczeń.


To tyle od mnie, muszę wracać do codziennych obowiązków. Przejdź do mojej kolejnej zakładki "opieka" i dowiedź się co na mój temat myślą moji technicy.

Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego